Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Komentáře > Televizní zurčení Topolánka

Televizní zurčení Topolánka

30.6.2009 | Luděk Prokop

Výsledek hlasování v nedělní partii s Topolánkem může děsit, vzdor oprávněným pochybám o jeho vypovídající hodnotě. Jednoduché spočítání počtu přerušení plynulého toku klapání Topolánkových slov, jeho neustále opakujících se stereotypních sdělení, v porovnání s počtem přerušení v případě partie s Paroubkem, lze považovat za jasnou, zřetelnou ukázku vyváženosti a objektivity, nikoli pouze u tohoto nedělního pořadu.

Co nového nám téměř nepřerušované bublání Topolánkových slov asi tak sdělilo? Troufám si tvrdit, že téměř nic. Stále jen to stejné. Kolem dokola a dokola omílané přetěžké poškození republiky, takřka ve všech ohledech, plynoucí z vyslovení nedůvěry jeho vysoce důvěryhodné vládě. Jak jinak, než že bez udání jakéhokoli konkrétního hmatatelného doložení. Výčet jednoznačných úspěchů jeho předsedování EU rovněž nelze doložit nijakým konkrétnem. Ukrajinská doložka při "plynové" krizi, stejně jako ojedinělé, rádoby hrdinské přiznání o tom, že není Mírou Dušínem, (důsledek trapně bojácného váhání u kauzy Čunek), to vše sebezáchovné Topolánkovo vědomí i podvědomí totálně vymazává. A tak tu máme zpátky našeho Topolánka, který lže, jako když Míra Dušín mluví pravdu.

Za opětovné povšimnutí snad stojí, jak zjevně nesmělé, opatrňoučké připomínky moderátora, jsou hravě odbývány odpověďmi na jedno brdo: - ale to všechno bylo jinak - ale to máte špatné informace. A pan moderátor nic. Jakoby se bál Dušínovské facky, či čeho.

Něco nového, míním zatím ještě tisíckrát neopakovaného, jsem přeci jen zaznamenal. A sice, pro mne osobně šokující sdělení, že chudí (míněno zřejmě dík jeho vládě) nemusí platit vůbec žádné daně. Skutečně ohromující. Ten člověk vůbec neví, která bije. Ten člověk nemá ponětí o existenci nesčetných normálních zaměstnanců, kterým jsou určené položky, včetně daní, strhávány z jejich superhrubých mezd. Bohužel, zaměstnanci takové skutečnosti vůbec neberou na vědomí. Neuvědomují si, že Topolánkové nehovoří k nim, ani o nich. Topolánkové hovoří k podnikatelům a k osobám samostatně výdělečně činným. V souvislosti s tím, že nemusí platit žádné daně, hovoří k lidem a o lidech, kteří si mohou dát do nákladů zakoupení nových věcí, například nového typu auta, dostanou se do ztráty a nemají z čeho ty daně platit. Ano, to jsou zřejmě ti Topolánkovi chudí, co nemusí platit daně. Co ještě dodat?

Jak zmiňuji úvodem. Těch 60% pro Topolánka vypovídající hodnotu nemá, nicméně děsí.

Luděk Prokop
28.6.2009


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Luděk Prokop - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 15.7.2019
Dnes má svátek Jindřich
původ jména je německý a znamená: vládce domu
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist