Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Komentáře > Televizní zurčení Topolánka

Televizní zurčení Topolánka

30.6.2009 | Luděk Prokop

Výsledek hlasování v nedělní partii s Topolánkem může děsit, vzdor oprávněným pochybám o jeho vypovídající hodnotě. Jednoduché spočítání počtu přerušení plynulého toku klapání Topolánkových slov, jeho neustále opakujících se stereotypních sdělení, v porovnání s počtem přerušení v případě partie s Paroubkem, lze považovat za jasnou, zřetelnou ukázku vyváženosti a objektivity, nikoli pouze u tohoto nedělního pořadu.

Co nového nám téměř nepřerušované bublání Topolánkových slov asi tak sdělilo? Troufám si tvrdit, že téměř nic. Stále jen to stejné. Kolem dokola a dokola omílané přetěžké poškození republiky, takřka ve všech ohledech, plynoucí z vyslovení nedůvěry jeho vysoce důvěryhodné vládě. Jak jinak, než že bez udání jakéhokoli konkrétního hmatatelného doložení. Výčet jednoznačných úspěchů jeho předsedování EU rovněž nelze doložit nijakým konkrétnem. Ukrajinská doložka při "plynové" krizi, stejně jako ojedinělé, rádoby hrdinské přiznání o tom, že není Mírou Dušínem, (důsledek trapně bojácného váhání u kauzy Čunek), to vše sebezáchovné Topolánkovo vědomí i podvědomí totálně vymazává. A tak tu máme zpátky našeho Topolánka, který lže, jako když Míra Dušín mluví pravdu.

Za opětovné povšimnutí snad stojí, jak zjevně nesmělé, opatrňoučké připomínky moderátora, jsou hravě odbývány odpověďmi na jedno brdo: - ale to všechno bylo jinak - ale to máte špatné informace. A pan moderátor nic. Jakoby se bál Dušínovské facky, či čeho.

Něco nového, míním zatím ještě tisíckrát neopakovaného, jsem přeci jen zaznamenal. A sice, pro mne osobně šokující sdělení, že chudí (míněno zřejmě dík jeho vládě) nemusí platit vůbec žádné daně. Skutečně ohromující. Ten člověk vůbec neví, která bije. Ten člověk nemá ponětí o existenci nesčetných normálních zaměstnanců, kterým jsou určené položky, včetně daní, strhávány z jejich superhrubých mezd. Bohužel, zaměstnanci takové skutečnosti vůbec neberou na vědomí. Neuvědomují si, že Topolánkové nehovoří k nim, ani o nich. Topolánkové hovoří k podnikatelům a k osobám samostatně výdělečně činným. V souvislosti s tím, že nemusí platit žádné daně, hovoří k lidem a o lidech, kteří si mohou dát do nákladů zakoupení nových věcí, například nového typu auta, dostanou se do ztráty a nemají z čeho ty daně platit. Ano, to jsou zřejmě ti Topolánkovi chudí, co nemusí platit daně. Co ještě dodat?

Jak zmiňuji úvodem. Těch 60% pro Topolánka vypovídající hodnotu nemá, nicméně děsí.

Luděk Prokop
28.6.2009


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Luděk Prokop - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2019
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl prv
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní patří do politiky!...
Jsem INTJ a kdo je víc?!
Klara 24.10.2018 18:28
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit...
Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti m
happy 19.9.2018 9:56
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
Martin 21.6.2018 11:00
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně N...
Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění konta
Radim 12.1.2018 16:27
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/v...
TOPlist