Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Komentáře > Všechno se vším souvisí - vajíčkové hody doprovody

Všechno se vším souvisí - vajíčkové hody doprovody

2.6.2009 | Luděk Prokop
Tvrzení o panu Topolánkovi, že neustále lže, nemůže být zcela pravdivým tvrzením. A sice již proto, že tento muž je schopen postavit vedle sebe tvrzení vzájemně se vyvracející, tvrzení zcela opačná. Jedno z těchto tvrzení mělo by být tudíž pravdivým. V neustálém omílání různorodých a různých tvrzení a klišé, se pak ztrácí podstata skutečné pravdy.

Topolánkem tisíckrát opakovaný blábol o poškození ČR, nebo blábol o velké ostudě ČR, protože padla jeho vláda, má zřejmě vyvolat dojem, že strůjcem poškození ČR a ostudy není on, Topolánek. Že strůjcem ostudy není počínání jeho vlády, provázené zpočátku nejasností a nelogičností radikální změny postojů chudáků Melčáka, Pohanky a později i Snítilého. Že strůjcem ostudy není aféra se sledováním dcery neposlušné poslankyně, zastrašování, eskapády Topolánkova místopředsedy vlády Čunka a s tím související, pro právní stát nepřijatelné justiční přehmaty, přesuny a změny. Že strůjcem ostudy nejsou provalené snahy jeho Dalíka o cenzuru. Nikoli. Evidentní snahou tisíckrát opakovaného blábolu je vyvolat dojem, že za poškozením ČR a její ostudou stojí výhradně Paroubek a ČSSD, aneb jej s jeho vládou odvolali, v době, kdy velice úspěšně řídil půl miliardy lidí v EU. Skutečnost, že k tomu byla nezbytná výpomoc z řad jeho koalice, ta mu, stejně jako mnohé jiné, zde zmíněné i nezmíněné, totálně uniká.

V čem konkrétně spočívá poškození ČR, v čem konkrétně bude řídit půl miliardy lidí v EU hůře vláda Fišerova, to nám Topolánek prozrazovat nemíní a nebude. Je to stejně tajemné, jako v čem konkrétně spočívá tak často omílaná úspěšnost Topolánkova předsednictví. Předpokládám, že papouškováním slov o poškození a ostudě ČR, vedle papouškování o úspěšnosti jeho předsedování, nemyslí zoranou misi kolem dodávek plynu, kdy připustil dopsání ukrajinského dodatku a tím i znehodnocení chatrné smlouvy. Že nemyslí zneužití zdánlivé úspěšnosti plynové mise, k vrcholně trapnému oddálení problému "Čunek" až na sto dvacáté osmé místo. A předpokládám, že na mysli neměl ani svá srdnatá slova o cestě do pekel nastavené prezidentem USA, slova následně trapně zapíraná, jeho vysoce pravdomluvným ministrem.

Vyvrcholením ukázky Topolánkova mistrovství v řízení půl miliardy lidí v EU, jsou jasně a zřetelně vyslovené věty o tom, že lisabonská smlouva je mrtvá. Ne, že by to byl jeho vynález. Před ním to již řekl jeho prezident Klaus. Topolánek to asi jen někde zaslechl, zalíbilo se mu to a tak to jen v již notoricky známém zmatení mysli zopakoval, i když nemusel. Nezbylo než opětovně přejít k vykrucování a odvádění řeči, které se mu nesčíslněkrát osvědčilo a osvědčuje.

Zlatým hřebem Topolánkovi bezostyšnosti a drzosti jsou jeho úvahy vedené v tom smyslu, že si ty vajíčka ČSSD zorganizovala sama. Samozřejmě, že s vajíčkovými útoky nemá absolutně nic společného ani Topolánek, ani Dalík, ani ODS, ba ani mladí odesáci či jejich odnože. Tomu můžeme skálopevně věřit, stejně jako tomu, že slova o cestě do pekel, či slova o mrtvé lisabonské smlouvě, nikdy Topolánkem vyslovena nebyla. Tomu můžeme věřit, stejně jako tomu, že výše uvedená zmínka o Melčákovi, Pohankovi a Snítilém, zmínka o aféře se sledováním dcery neposlušné poslankyně, zmínka o nepřijatelných justičních přehmatech, přesunech a změnách souvisejících s Čunkem, že nic z toho nemá absolutně nic společného ani s Topolánkem, ani s Dalíkem, ba ani s ODS.

Jsem zvědav, skutečně jsem velice zvědav, jak to s námi u nás v ČR doopravdy je. Dvojí volby tohoto roku nám hodně napoví. Napoví o tom, zda našemu národnímu naturelu se doopravdy zamlouvají vajíčkové praktiky, praktiky zapírání, lhaní, nátlaků přes utajené prohřešky, nátlaku přes dcery, zda se mu zamlouvá zneužívání státního zastupitelství, vztyčené ukazováčky a rádoby hrdinské drzosti. Zda se našemu národnímu naturelu zamlouvají alespoň natolik, jako se zamlouvají většině hromadných sdělovacích prostředků.

Luděk Prokop, 31. 5. 2009.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Luděk Prokop - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Luděk Prokop Karel - Sety
Karel K. To: Sety
Sety 2: Karel
Karel K. To: Sety
Sety 2: Luděk a Karel
Luděk Prokop Karel K.
Karel K. To: Luděk
Luděk Prokop Sety
Karel K. To: Sety
Sety Omg, dalšPisálek, co nemá rád Topolánka.
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 19.3.2019
Dnes má svátek Josef
původ jména je hebrejský a znamená: bůh rozhojní
Nové komantáře
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl prv
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní patří do politiky!...
Jsem INTJ a kdo je víc?!
Klara 24.10.2018 18:28
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit...
Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti m
happy 19.9.2018 9:56
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
Martin 21.6.2018 11:00
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně N...
Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění konta
Radim 12.1.2018 16:27
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/v...
TOPlist