1. Přijela tchýně.

  2. Tchýně vám oznámila, že se jí u vás libí, takže zůstane přes svátky.

  3. Pečete vánočku. Když se na ni chcete podívat, zjistíte, že se vaše trouba po všem tom upečeném cukroví rozhodla stávkovat a pokusy o otevření dvířek jsou naprosto marné. I když troubu vypnete, po chvíli se z ní valí výhružný šedý dým.

  4. Zdobíte stromeček a když zapnete světýlka, nefungují. Zkoušíte hýbat žárovkami a dráty tak dlouho až se rozsvítí – bohužel ale i s vámi. Manžel si vás běží vyfotit, neboť si myslí, že právě spatřil zlaté prasátko. Ve stejnou chvíli ale vypadly pojistky celému domu. Na dveře buší rozzuřený soused s takovým výrazem, že máte pocit, že jde zabít minimálně vašeho kapra. Než se vám podařilo opravit pojistky, rozmrzly vám všechny věci v mrazáku.

  5. Když je stromeček ozdobený, nejvíce se z něj raduje vaše kočka, takže jsou rázem oba na zemi.

  6. Pokud váš stromeček nespadl, nebo nevyhořel od svíček, slyšíte z obývacího pokoje od svého malého synka: „Mamííí, kindl vajíčko!“ Nevěnujete tomu pozornost dokud nezjistíte, že na vánočním stromku chybí jedna ozdoba.

  7. Do vánočního cukroví, které jste pekli několik týdnů, se ve spíži pustili moli, nebo myši. Pokud to nebyl ani jeden z nich, zaručeně to byl váš manžel.

  8. Pod stromkem jste našli dvě stejné knížky. S radostí všem sdělujete, že si je určitě přečtete obě.

  9. Babička vám upletla „veselou“ šálu a kulicha. Pod stromečkem hlásí, že zítra se s vámi půjde projít do centra města a že si to určitě hned vezmete na sebe, když z toho máte takovou radost!

  10. Na štědrý večer, kdy je doma celá rodina včetně dědečků a babiček, zazvoní u vašich dveří milenec s tím, že je mu smutno.

Categories: Aktuálně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *