Dnes jsem pracoval na zatím přísně tajné akci, o níž ale v tuto chvíli nemohu veřejně mluvit, protože není jisté, zda nakonec vyjde a vše je teprve ve stádiu příprav. Pokud se ale zadaří, tak o ní všichni (zejména pak obyvatelé a návštěvníci Prahy) uslyšíte ;). Můžete třeba v diskuzi pod článkem hádat, co by to mělo být (ale stejně vám to neprozradím 🙂 ).

Pro náš projekt Cowparade 2004 jsme včera společně vyfotili další tři nové kousky. Moje snoubenka dnes také zabodovala: zjistila prý čísla všech kraviček (což je nadlidský výkon, neb ani v infocentru v Pařížské to včera nevěděli) a prý má ještě spoustu dalších novinek. Příznivci této zajímavé akce se tedy mohou těšit (stačí sledovat naše stránky, kde během dnešního dne všechny novinky zapracujeme). V tuto chvíli je na našem webu publikováno nejvíce kraviček z celého českého Internetu (a během dneška ještě něco přibude)!

Příští týden v pondělí začnu na metro.zarohem.cz přidávat fotečky z kyjevského metra. Myslím, že zájemci o podzemní hromadnou dopravu si přijdou na své :). Abyste zatím měli k dispozici alespoň něco, přidám za chvilku na blog alespoň článek o tom, jak to v metru v Kyjevě vypadá.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *